О проекте

Привіт, мене звати Надія Раюшкіна

Я більше 10 років в інтернет-просуванні, з повного 0 створила 2 онлайн-проєкти, які приносили мені більше 5000$ на місяць до 24 лютого. Одним з них був Клуб Успшінших Фрілансерів, яким раніше був даний сайт. З 24 лютого я їх закрила, оскільки їх аудиторія на 70% складалась з росіян. І зараз я створюю і підтримую спільноту спеціалістів, які продають свої послуги в інтернеті.


Я була спікером більш ніж на 15 різних конференціях, створила дуже багато онлайн-курсів, в тому числі і для великого онлайн-університету. Я маю дуже великий досвід менторингу найрізноманітніших бізнесів з питань просування в інтернеті. Зараз я продюсую онлайн-проєкт в Канаді, який продає послуги на англомовному ринку. І та інформація, якою я ділюсь українською, це виключно за покликом душі, тому що я маю величезний доствід і багато знань з просування спеціалістів, проєктів, бізнесів, і дуже хочу щоб українські спеціалісти зростали.

Крім того я викладаю у відкритий доступ курси, воркшопи, інтенсиви і майстер-класи за допомогою яких ви абослютно безкоштовно можете отримати нову онлайн-професію або базову маркетингову освіту.